S5 Soul Search - шаблон joomla Новости
Вести
  • Register

БАРАЊЕ ЗА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПОНУДИ ЗА Фотографирање на настан

     Здружението на овоштари БЛАГОЈ А. КОТЛАРОВСКИ Ресен при спроведување на проектот„ Одржливост на граѓанските здруженија преку вмрежување за социјално претприемништво“ финансиран од предпристапната помош на РУ-Национална програма ТАИБ 2011,Ве поканува да ни доставите понуди за испорака на Ваши услуги за фотографирање на настани.

 

Овој е повик за прибирање на понуди-еден понудувач може да поднесе само една понуда.Понуди може да даваат и правни и физички лица.

  Краен рок за поднесување на понудите е 8.04.2017 до 16,00 часот во просториите на здружението(Кино салата во Ресен) или на меил адреса:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Право на учество сите физички и правни лица регистрирани според законите на РМ

 

 

 

 

 

 

 

Временска прогноза

Light Rain

5°C

Resen

Light Rain

Humidity: 81%

Wind: 14.48 km/h

  • 24 Mar 2016

    Rain/Snow 6°C 0°C

  • 25 Mar 2016

    Partly Cloudy 7°C -3°C

PrespaNews

Prespanews.com не одговара и не мора да се согласува со ставовите и реакците на своите читатели и колумнисти кои ги објавува  во дел од своите  рубрики. Не е Забрането преземање/копирање на содржините меѓутоа ред е да се побара  претходна согласност од авторот или од редакцијата Контакт 24/7   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.