S5 Soul Search - шаблон joomla Новости
Спорт
  • Register

Се проширува теренот на градскиот стадион во Ресен

Од денес на стариот градски стадион започнуваат активности за оспособување на истиот за да може да се играат второлигашки натпревари во фудбал.

Повеќе: Се проширува теренот на градскиот стадион во Ресен

Подкатегории

Временска прогноза

Light Rain

5°C

Resen

Light Rain

Humidity: 81%

Wind: 14.48 km/h

  • 24 Mar 2016

    Rain/Snow 6°C 0°C

  • 25 Mar 2016

    Partly Cloudy 7°C -3°C

PrespaNews

Prespanews.com не одговара и не мора да се согласува со ставовите и реакците на своите читатели и колумнисти кои ги објавува  во дел од своите  рубрики. Не е Забрането преземање/копирање на содржините меѓутоа ред е да се побара  претходна согласност од авторот или од редакцијата Контакт 24/7   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.